Tiktok Sandık Kasma, Elmas ve Jeton Alma

TikTok'un son zamanlardaki yükseliş eğilimi birçok kişiye gelir getirmeye devam ediyor. Sadece para kazanmadığı, aynı zamanda şaşırtıcı miktarda para ödediği de doğru. TikTok ve Instagram fenomeni sayesinde Youtuber'lar artık sürekli gelişen dijital dünyanın büyüyen bir parçası. Konumuza benzer şekilde TikTok 'hediye puanları', 'elmaslar' ve 'jetonların' neler olduğunu öğreneceğiz. İncelemede tüm bilgiler var. Biz de sizler için TikTok sayesinde ekstra gelir elde etmenin bir yolunu hazırladık. Bu yazı sayesinde TikTok terminolojisini ve dilini ve tüm bilgileri paylaşabiliyorum. Bu konudaki kafa karışıklığınıza bir son verin. Para kazanmanın ve hesabınızı büyütmenin tek yolu TikTok hediyeleri kazanmaktır. Bu hediyeleri canlı yayınlar aracılığıyla kazanabilirsiniz. Bunları paraya dönüştürebilirsiniz. Peki hediyelerinizi nasıl alacaksınız? Gerekli işlemler nasıl yapılıyor, aşağıda sizin için bir araya getirdik.

TikTok hediye puanları nedir?

TikTok kullanıcısı mısınız? 1000 takipçin var mı? Hepsine sahibim diyorsanız canlı yayın açabilirsiniz. Canlı yayın sayesinde hediyeler kazanabilir, kazandığınız hediyeleri paraya dönüştürebilirsiniz.

Size gönderdiğiniz veya gönderdiğiniz bu hediyeler emoji olarak görünür. TikTok bunu ilgi çekici hale getirmeyi amaçlıyor. Bu tür hediyeleri kazanmak için canlı yayına geçebilirsiniz. Canlı yayınlar hiçbir şey talep etmez ve birden çok kez açılabilir. Bu emojilerin pek çok benzerini göreceksiniz. Herkesin kendine has değerleri vardır. Canlı yayın sırasında kazanılan hediyeler, canlı yayın bittikten sonra TikTok'tan hesabınıza aktarılacaktır. Aynı zamanda bu sanal hediyelerin belli bir ₺ değeri de bulunmaktadır. Kullanıcılar paraları tamamen gerçek parayla satın alırlar. Canlı yayın sırasında gösterilen etkileşimler için hediyeler gönderilecektir. Bunlar size hediye olarak anlattığımız şeyler ama öğrenmeniz gereken birçok detayla devam ediyoruz.

TikTok paraları nedir?

Kullanıcılara hediye göndermek istiyorsanız paraya ihtiyacınız var. Bu, TikTok'taki tek geçerli para birimidir. Sahip olmak için TikTok üzerinden gerçek parayla satın alabilirsiniz.

Nasıl jeton satın alabilirim?

Tiktok jetonlarının nasıl satın alınacağını adım adım göstereceğim. "TikTok" hesabınızda oturum açın. Sağ alttaki profil simgenize tıklayın. Daha sonra sağ üst köşedeki "üç nokta"ya tıklayın. "Bakiye" bölümünün bulunduğu bir menü görünecektir. Oradan devam edin. Açılan ekranda paralarınızı göreceksiniz. "Yeniden Yükle" bölümünde satın alma işlemine devam edin. Buradaki menüde Türk lirası ve takasa açık madeni paralar cinsinden fiyatlar gösterilmektedir. 100'den 10.000'e kadar madeni paralar mevcuttur. Lütfen bunlardan birini seçin. Seçtiğiniz paket için ödeme alma işlemini tamamlayın. Ödeme sonrasında bakiyenizi kontrol edebilir ve hediyelerinizi hemen gönderebilirsiniz.

TikTok elması nedir?

Kullanıcı, aktarım tamamlandıktan sonra hediyeyi profilinde görebilir. Bu kareli hediyeler pırlantaya dönüşüyor. Dönüştürülen bu elmaslar aynı zamanda paraya da dönüştürülüyor. Elmasın buradaki rolü değişim için bir araç görevi görmektir. Para elmas satın alamaz. Bunlar hediyeleri nakde dönüştürmek için kullanılır. Elmas değeri TikTok'a göre değişir. TikTok, kazanılan bu fonlar için P olarak bir ücret talep ediyor. Bu nedenle elmaslar ve madeni paralar P değeriyle geri geliyor. TikTok bakiyenizde yeterli sayıda elmas bulunmalıdır. Gerçek paralarla serbestçe değiştirilebilir. Aşağıdaki adımları takip ederek değişiklik yapabilirsiniz. Tiktok profilinizde oturum açın. Sağ alttaki profil simgenize tıklayın. Daha sonra sağ üst köşedeki "üç nokta"ya tıklayın. "Bakiye" bölümünün bulunduğu bir menü görünecektir. Oradan devam edin. Canlı Hediyeler bölümünü ziyaret edin. Burada ne kadar paranız olduğunu görebilirsiniz. Kredinizi buradan kolaylıkla çekebilirsiniz. TikTok'ta nasıl para kazanabilirim? Hediye satın almak, TikTok'ta para kazanmanın yollarından yalnızca biridir. Bu şekilde para kazanmanın başka birçok yolu vardır. Birincisi, hesabınızın daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olur. Bu, markalarla sponsorluk anlaşmaları yapmamızı sağlıyor. Marka hesabınız üzerinden sponsorluk başvurusunda bulunabilirsiniz. Tabii bunun için iyi bir etkileşim gerekiyor. Madeni paralar, TikTok hediyeleri ve elmaslar arasındaki fark nedir? TikTok'taki madeni paralar, gerçek para birimiyle değiştirilemez. Aralarındaki farkları öğrenin. Ayrıca Hediye Puanları gerçek paraya çevrilemez. Elmaslar paraya dönüşmenin tek yoludur. Elmasların kendi değerleri vardır. Bir elmasın değeri 0,05 dolar. Elbette TikTok onlardan ücret ve ek ücret alıyor. Elmas burada bir dönüşüm aracı olarak kullanılıyor.